Květen 2012

Ringer je bohužel ZRUŠEN

12. května 2012 v 10:26 | M.a.r.t.i.n |  Informace

Ano je to tak.. Seriály Ringer a The Secret Circle jsou zrušeny.. :(( bohužel.. Taky mě už naskakovala husina že to někdy bude muset přijít.. a bohužel přišlo.. :( Ale stejně si zato CW může sama..! Pokud by nedaly tu hrozně dlouhou, dvouměsíšní přestávku mezí dílama 1x10 a 1x11 tak by nepřišli o diváky.. :((
Jelikož tedy Ringer je zrušen tak se už začínám rozhodovat, co s FB stránkou a s tímto blogem a tak podobně mimo Ringer.. Rozhodnutí je takové..:

1) Blog ruším (ne uplne.. zustane v celku ale proste bude pozastaven do neurčita), tudíž už tam nebudou žádné novinky o SMG ani nic.. proste nic.. jen odkaz na FB stranky.. :) )

2) Když jsme u FB stránek, tak ty rozhodně NERUŠÍM..! Budu se snažit přidávat nějaké novinky o SMG a tak ale nwm jeslti se k temto informacim dostanu protoze nikdy sem nepridaval videa o SMG z youtube jako rozhovory a tak.. :) ja v tom bohuzel zbehlej nejsem.. :( :) :D Ale jinak tam proste budu i nadale pridavat souteze a tak :)

3) Co se týče seriálového života mimo Ringer, tak jelikoz mi i TSC zrusily tak se budu dívat na TVD které pokracuje, od cervna na PLL (ano je to divny kluk kouka na PLL.. :D ale me to dcl zaujalo.. :D) + vlastne od neděle 13.5 davaji PLL na Markíze.. :) a 31.5 zacnou TVD na televizi Nova.. :))

4) Budu se zabývat nějakým novým seriálem? Určitě. Budu.. Bude se jednat o seriál "DO NO HARM", který je o skvělém doktorovy které má ale své alter-ego, které mu může zničit kariéru i život. :D :) Uz jsou vydány 2 nové promo fotky k 1x01 + promo obrazek k serialu. O tomto seriálu se chystám udělat jen FB stránky.. :) do blogu se poustět nebudu.. :) Je to pak vycerpavajici jako s Ringerem davat na FB stranky novinky a jeste AJO! na blog.. + aktualizovavat nektery novy informace, davat odkazy aj..

Tudíž, FB stránka jak ste se docetli zustava a budu se snazit tam porad pro vas davat souteze, hledat nejaky info o SMG a tak :) Na vás tedy nezapomenu..! :)) Takže se nebojte, FB stránka se neruší.. :) A co se týče videí na youtube, budou se stále přidávat pokud budete psát jaké scény chcete do skupiny na FB.. :)

Škoda že Ringer prostě takhle skončil.. :(.. Byl to bezvadný seriál a měl založenou budoucnost.. jenže CW ji zdupala pod zem..
Tudíž, děkuji aspon za tu jednu serii! :) :(( :'(
Good bye, Ringer!! :(

Ohledně pozastavení ještě udelám článek a nějak s Affs proberu to, co se bude dít dál.. :( :) :/

Tweetujte, třeba to pomůže :)

5. května 2012 v 17:53 | M.a.r.t.i.n |  Informace
Máte Twitter? Rádi tweetujete? :D :) TAK TWEETUJTE #SaveRinger
Třeba to pomůže Ringeru! :) Třeba CW uvidí, že máme o seriál zájem! :) Takže postupujte pokud chcete podle videa pod tímto článkem nebo jen do Twitter statusu napište #SaveRinger