Aktualizované synopse Ringer

1. ledna 2012 v 7:59 | M.a.r.t.i.n |  Synopse
Synopse z webů ringer.cz, s-u-m-r-a-k.blog.cz a ostatní weby

Ringer 1x01

Bridget už je šest měsíců střízlivá a snaží se změnit život, když se stane svědkem profesionální vraždy. I přes ochranu, kterou jí poskytuje FBI detektiv, agent Victor Machado, Bridget ví, že je její život v ohrožení. Uteče do New Yorku a znovu se spojí se svým odloučeným dvojčetem Siobhan. Siobhan si žije život jako v pohádce: je bohatá, hýčkaná, vdaná za velmi hezkého Andrewa. V jejím světě ale nikdo o Bridget neví. Zdá se, že jejich vztah je na dobré cestě, když nenadále Siobhan zmizí pod hladinou moře na jejich společném výletě. A tak se Bridget rozhodne převzít identitu její sestry a žít její život, o kterém si myslela, že je bezpečný.


Ringer 1x02

Zatím co Bridget všechny přesvědčuje, že je Siobhan Martin, snaží se přijít na způsob jak zakrýt trestný čin, který právě spáchala. Její dřívější život jí ale začíná šlapat na paty, když se FBI detektiv, agent Victor Machado, rozhodně zůstat v New Yorku a dozvědět se více o Siobhan Martin a jejím kruhu nejbližších. Jak se Brigit zaplétá do pavučiny lží, svěřuje se Malcomovi a uvádí ho tak do nebezpečí. Andrew a jeho obchodní partnerka Olivia se rozhodnou uspořádat party, aby získali nové klienty, což zkříží Bridget její plány. Hádka Gemmy a Henryho vyvrcholí, Gemma stále hledá důkazy, že má Henry s někým poměr.
( Ke stažení | Trailer | Webclip )

Ringer 1x03

Bridget se dozví, že má pravděpodobný klíč, jak se dostat blíže k vrahovi Siobhan. Objeví zajímavé informace o Andrewovi, které mezi nimi vyvolají napětí. Mezi tím, agent Machado pokračuje v pátrání po Bridget. Gemma a Henry mají neshody kolem jejich investice u Andrewa.

Ringer 1x04

Bridget stále předstírá, že je Siobhan. Ona, Andrew, Gemma a Henry zamíří do Hamptons, aby oslavili její narozeniny. Navzdory těsné blízkosti, Henry je odhodlaný obnovit svůj poměr se Siobhan. Gemma se dozví nějaké znepokojivé zprávy. Agent Machado přijde s novou informací, která donutí Bridget odhalit kousek z její minulosti, aby uchránila zbytek svých tajemství.
( Ke stažení | Trailer | Webclip )

Ringer 1x05

Gemma požádá Bridget,která stále předstírá Siobhan,o laskavost, která by stála Bridget všechno. Henry se dozvídá zdrcující zprávu o jeho spisovatelské kariéře a Andrew se musí vypořádat s jeho bouřlivým vztahem s jeho dospívající dcerou Juliet. Bridget se setká s potenciálním novým sponzorem jménem Charlie na lokálním setkání Anonymních narkomanů,zatímco Malcolm musí čelit svým únoscům.

Ringer 1x06

Bridget se obává, že se stalo něco mezi Gemmou a Henrym, jelikož se nemůže s Gemmou spojit. Juliet začíná na nové škole, kde se ihned zaplete do problémů, ale pomůže ji učitel Carpenter. Bridget požádá Charlieho o laskavost, zatímco agent Machado se začíná zajímat o zmizení Malcolma.

Ringer 1x07

Bridget je nucena odhalit existenci jejího dvojčete (a tedy i sebe) Andrewovi a Henrymu, když se Agent Machado, s nimi dostal do kontaktu.Henry se stane podezřelým z místa činu jeho manželky Gemmy a Julie je ve vážné hrozbě. Mezitím, Malcolm uniká a prchá svým věznitelům.

Ringer 1x08

Andrewovi a Bridget jsou řečeny některé znepokojující zprávy, které mají vliv i na Henryho.Juliet tvoří i nadále pravděpodobné pouto se svým učitelem Carpenterem, zatímco Malcolm se ukáže po útěku věznitelům v New Yorku. Mezitím je ohrožen Siobhanin vztah s Tylerem.

Ringer 1x09

Bridget si začne uvědomovat, že se v ní rozvíjí pocity pro Andrewa, zatímco Henry, Andrew a obchodní partnerka Olivia mají stejnou vazbu na společné zájmy. Bridget zajistí schůzku s terapeutem Siobhan a doufá, že jí pomůže objevit nějaké nahlédnutí do života její sestry.

Ringer 1x10

Henry se od Shiobhan dozvídá, kdo je vinen ze zmizení jeho manželky Gemmy a uvědomí si, že musí tuto práci vzít do svích rukou. Malcolm jedná s policií o svém podezření na Charlieho a Juliet začíná být posedlá na jejího učitele Carpentera. Mezitím Agent Machado se setkává s informátorem, zpět ve Wyomingu.

Ringer 1x11

Bridget nabízí, že uspořádá sbírku. Zjistí, že její kamarádka Greer zná jednoho z hlubokých Siobhanin tajemství. Zpět v New Yorku se Siobhan dozvídá, že Bridget se usadila do jejího bývalého života mnohem snadněji, než očekávala a Siobhan to hodlá změnit. Mezitím Malcolm se rozhodne pracovat pro Andrewa, u firmy Martin / Charles, aby na něj dával pozor, zatímco Henry truchlí nad smrtí své ženy.

Ringer 1x12

Julietina máma Catherine (Andrea Roth) přijíždí do města, kde velmi zamíchá vztah Andrewa a Bridget. Bridget odhalí někoho z minulosti Siobhan a myslí si, že právě ten dotyčný by mohl být klíčem k informacím o své sestře. Mezitím Henry zjistí, že agent Machado je velmi blízko k nalezení Bridget.

Ringer 1x13

Bridget navštíví jedno z posledních míst, ve kterých se vyskytla Siobhan předtím, než zmizela. Olivia zjistí informace o Henrym a začne ho vydírat, aby se přes něj dostala k otci Gemmy, Timu Arbogastovi. V Paříži se Tyler potýká se zásadním rozhodnutím, které by mohlo ovlivnit Siobhan a Andrewa.

Ringer 1x14

Bridget se setká Dylanem (Misha Collins), který byl důležitou součástí minulosti mezi sestrami. Malcolm po nalezení majetku u Henryho, který patří Bridget, se ho ujme, aby dával na něj pozor. Catherine žádá Andrewa, aby učinil velké rozhodnutí o Juliet, která by mohla změnit jejich dynamickou rodinu.

Ringer 1x15

Bridget si po Andrewovim znovu požádáním o ruku uvědomí, že vše už je přes její hlavu. Olivia stále více podezřívá Malcolma, který je zaměstatný u Martin / Charles. Juliet učiní rozhodnutí, které nutí její matku Catherine přijmout drastická opatření.

Ringer 1x16

Minulost policejního agenta Machada s jeho informátorkou, striptérkou Shaylene Briggs (Nikki DeLoach), je odhalena a Malcolma oklame Siobhan - předstírající Bridget. V Paříži, Tyler nalezne něco od Siobhan, což může být klíčovým důkazem v její plánované pomstě. Henry zjistí, že Bridget stále ví více, než by měla vědět a tak pokračuje držením jí dál od jeho plánů.

Ringer 1x17

Bridget má strach o Malcolma, když se se mu nemůže dovolat. Při hledání Malcolma, Bridget navštíví jeden hotel, kde měl Malcolm byt a na bezpečnostním záběru zjistí, že Andrew byl poslední člověk, který navštívil Malcolma, než zmizel. Mezitím Juliet zjistí, že někdo z její rodiny hrál velkou roli v útoku na její spolužačku Tessu. Siobhan přizná Henrymu, proč předstírá svou smrt.

Ringer 1x18

Po neúspěšném pokusu o zabití Bridget, je agent Machado odhodlaný zjistit, kdo byl za tím útokem zodpovědný. Henry z útoku obviní Siobhan, zatímco Bridget má tušení, že za to může Olivia. Mezitím Andrew přiznává Bridget, že požádal Malcolma, aby odjel z města a Juliet zmizí.

Ringer 1x19

Bridget dospěje k názoru, že jediný způsob, jak žít v bezpečí, je svědčit proti jejímu nepříteli - Macawimu. Agent Machado je suspendován z FBI a Henrymu dojde trpělivost se Siobhaniným plánem, když jí řekne, že musí skoncovat s její pomstou, jinak nemůžou být spolu.

Ringer 1x20

Bridget, která se stále vydává za Siobhan se přizná agentu Machadovi, že se ji už i předtím někdo snažil zabít a že si myslela, že za tím byl Andrew. Bridget se vydá do bytu, kde žije Henry a obviní ho ze smrti Tylera, přičemž její rozhovor odposlouchává Siobhan. Mezitím Catherine se snaží zajít tak daleko jen pro to, aby Andrewa dostala k sobě co nejblíže.

Ringer 1x21

Catherinin plán, řízený proti Andrewovi a Bridget, předstírající Siobhan, se odhaluje. Agent Machado zjistí, kdo chtěl zabít Siobhan a spěchá zatknout vraha dříve, než bude příliš pozdě. Mezitím, Siobhanin plán na pomoc Henrymu zkolabuje, když hlavní svědek náhle zemře.

Ringer 1x22

S blížícími se přípravami svatby si Bridget uvědomí, že musí říci Andrewovi pravdu o tom, kdo skutečně je. Mezitím Bodaway Macawi se začíná přibližovat blízko k Bridget a agent Machado je nucen nechat svého případu. Henry se rozhoduje, jestli by měl říct Bridget pravdu o její sestře Siobhan.
( Ke stažení | Trailer | Webclip (1) (2) (3) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama